خدمات امور ساختمانی  
 

از آنجایی هر ملکی چه نو و چه کلنگی نیاز به رصد و نگهداری سالانه دارد تا از آسیبهای جدی به بنا جلوگیری شود / همواره دغدغه ملکان از بروز چنین عواقبی سبب شده است که در پی بنا و معمار به سر خیابانها و پاتوق کارگران فصلی و روز مزد رفته و  به ادعای آنان مبنی بر مهارت در اجرا و یا تعمیرات اعتماد نمایند که بسا اینگونه افراد شاید نه تنها مهارتی نداشته باشند بلکه به دلیل عدم حرفه ای بودن در موضوع مورد  درخواست موجود ضرر و زیان به مالک شده و به دلیل عدم داشتن پشتوانه ارائه سرویس معتبر توان رفع معضلات را نیز نداشته باشند و صاحب خانه ناچارا ضمن دادن دستمزد روزانه به دنبال افراد با صلاحیت از آشنا و فامیل و همسایه و همکار و... یا کارگاههای ساختمانی بر آید .

براین اساس این سرویس خدماتی ضمن گرد آوری کادری ماهر و حرفه ای بر آن است رضایت متقاضیان دریافت خدمات امور ساختمانی را جلب نموده و با مشاوره مبتنی بر تجربه سالیان متمادی در این عرصه خدمات با کیفیتی را برای مالکان تدارک ببیند .

امور ساختمانی  که هر ساختمان یا مجتمع های ساختمانی  با آن مواجه است شامل :

1- نشت آب :این معضل از سقف ساختمان تا حمام و سرویسهای بهداشتی را شامل می شود لذا تشخیص مساله و حداقل کنده کاری از اولویت هر مالکی برای رفع مشکل است .

2- گچ کاری : امور گچ کاری نیز به دلیل آسیب پذیر بودن سازه های گچی و ترکهای ناشی از عدم تناسب مصالح ساختمانی همواره توجه به رفع مسایل گچ کاری را می طلبد .

3- کف و دیوار : شامل سرامیک گرانیت و کاشی و موزائیک دراکثر موارد به دلیل سایر موارد نیاز به تعمیر و تعویض دارند این مورد از اساسی ترین مواردی است که باید با دقت و ظرافت افراد متخصص و حرفه ای تامین گردد .

4- سیم کشی : معمولا بعد از مدت زمانی به دلیل استفاده از وسایل برقی پر مصرف شبکه سیم کشی دچار فرسودگی میشود و جهت اجتناب از اتصالی نیاز به وارسی خواهند داشت .

5- تاسیسات : امور تاسیساتی همواره از مواردی است که می بایست نسبت به نگهداری و سرویس منظم آنها همت گماشت . این امر موجب می شود تا از بروز خسارت بیشتر و به تبع آن پرداخت هزینه بیشتر و کمرشکن جلوگیری شود .

6- ایجاد تنوع و دکوراسیون : معمولا افراد خو شسلیقه بعد از مدتی نسبت به تغییر فضای منزل دچار وسواس شده و علاقه مند هستن با کمترین هزینه نسبت به تغییر محیط منزل اقدام نمایند .

7- مجموعه استخر - جکوزی - و... : برای افرادی که داری این تاسیسات هستن مساله بهداشت و امنیت از مواردی است که لزوم توجه به آن احساس می شود .

8- انجام عایق بندی دیوارو سقف به روز : انواع عایقهای اب و حرارتی نیز از مسایل مبتلا به مالکان خصوصا در مجموعه های آپارتمانی است .

9- نقاشی / کاغذ دیواری : تنوع در مواد شیمیایی موجب شده استفاده از انواع پوششها و رنگها مورد توجه مالکان قرار بگیرد.

10- سایر نیازهای فرعی و منحصر به فرد در منازل نیز از جمله مواردی که سفارش و برنامه ریزی خاص خود را دارد که لزوم مشاوره رایگان در این زمینه و هماهنگی با صاحب مهارت را می طلبد

 
  باد آور می شود : کلیه امور از طریق عقد قرارداد کتبی که متضمن حقوق کارفرما و پیمانکار باشد انجام میشود .  
  جهت اطلاع از خدمات و ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.